ברוכות הבאות לאתר שלי

תוכלנה למצוא כאן מידע עליי ועל הרקע המקצועי שלי, על השירותים והמוצרים שאני מציעה, וגם מאמרים ומידע שמעניינים אותי, ואני מקווה שיעניינו גם אתכן. ניתן גם ליצור איתי קשר – אשמח לתגובות, הערות ושאלות.
 השימוש בלשון נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. האתר פונה לנשים וגברים כאחד                                                               שלכן, אפרת

על אודותיי

נולדתי וגדלתי במושב רם-און, ושבתי לכאן, אחרי הרבה שנים במחוזות אחרים, בשנת 2010. בין לבין גרתי בתל-אביב, ניו-יורק, אמסטרדם וזיכרון-יעקב.
את דרכי המקצועית התחלתי כמאפרת בתיאטרון הקאמרי, ב-1988, ועבדתי שם לסירוגין כ-10 שנים, עד שנת 2009. במהלך השנים הללו עבדתי גם כמאפרת לאירועים ולצילומים, תוך התמחות במראה טבעי, ובאיפור מתקן.
 
בשנת 2006, כאשר חיפשתי מוצרי איפור טבעיים לעבודה (אי אפשר היה להשיג אז מוצרים כאלה בארץ), הופניתי על ידי ידידה ליבואן של חברת "דר' האושקה", וכך נחשפתי לתחום הטיפוח הטבעי. התחלתי לעבוד עבורם, והפכתי למנהלת ההדרכה ושרות הלקוחות של החברה בארץ. במקביל למדתי קוסמטיקה טבעית. במסגרת העבודה עם מוצרי "דר' האושקה" למדתי המון על גישת טיפול טבעית, חומרים, תהליכי-ייצור, תקנים בינ"ל, וגם תפישת עולם ופילוסופיה של טיפוח טבעי.
 
בשנת 2010 השלמתי לימודי קוסמטיקה להסמכה של משרד התמ"ת, ולימודי פדיקור מקצועי. מאז אני ממשיכה להשתלם בשיטות שונות, טכניקות וטכנולוגיות חדשות. בתחילת 2011 פתחתי את הקליניקה הפרטית שלי, במושב רם-און, ואני מאד נהנית לעבוד כאן!
 
בקיץ 2013 השלמתי קורס לקוסמטיקאיות בשיטת ד"ר האושקה, ואני מוסמכת לטפל בשיטה.
 
אתן מוזמנות!