ברוכות הבאות לאתר שלי

תוכלנה למצוא כאן מידע עליי ועל הרקע המקצועי שלי, על השירותים והמוצרים שאני מציעה, וגם מאמרים ומידע שמעניינים אותי, ואני מקווה שיעניינו גם אתכן. ניתן גם ליצור איתי קשר – אשמח לתגובות, הערות ושאלות.
 השימוש בלשון נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. האתר פונה לנשים וגברים כאחד                                                               שלכן, אפרת

הסרת שיער לצמיתות

טיפולים ב- IPL (אור אינפרא-אדום), אפילציה במחט חשמלית ותכשירי 'אפילפרי', למענה מושלם לכל סוגי השיער:

שיטת IPL (קרן-אור, אינפרא) פועלת ע"י הפקת גלי חום (פוטו-תרמוליזה) חזקים ומהירים לטיפול קצר, יעיל ומהיר, ללא כאבים. השיטה מיועדת גם לחידוש העור, העלמת כתמי-שמש והעלמת קופרוז (נימי דם). המכשיר שלי, forMAX, מבית שארפלייט, הוא מהמתקדמים ביותר בתחום.

שיטת האפילציה במחט חשמלית פועלת באמצעות גלי רדיו (תרמוליזה), והיא מתאימה לאזורים קטנים, גם לשיער בהיר/לבן, והיא השיטה היעילה ביותר להסרת שיער לצמיתות.
 
תכשירי אפילפרי (Epilfree) עובדים בשילוב עם שעווה שני חומרים הנמרחים בזה אחר זה, מייד לאחר המריטה, וגורמים לדיכוי צמיחה חדשה של שיער. הטיפול מתאים לכל איזור בגוף, לכל גוון עור, לכל גוון שיער, כל גיל... ובלבד שניתן למרוט את השיער מהשורש. מעולה גם כהשלמה לטיפולי IPL, לשיער פלומתי.
לפרטים נוספים מומלץ לקרוא עוד באתר החברה: www.epilfree.co.il